خرید اتصالات برند گاز آب و استیل آسا

اتصالات برند گاز آب و استیل آسا

شرکت استیل آسا در سال ۱۳۶۹ شروع فعالیت تولیدی خود را با تولید انواع اتصالات جوشی استیل ، فولادی و دنده ای آغاز نمود
اعم تولیدات استیل آسا عبارتند از سه راهی ، زانو ، تبدیل ، کپ ، سوپیلیت با ضخامت های مختلف از رده ۲۰ الی ۱۶۰ از سایز ½ اینچ تا ۳۶ اینچ می باشد.
کارخانه استیل آسا زنجان قابلیت تولید اقلام اتصالات با متریال های :

ASTM A860 WPHY Grad 42 52 60
ASTM A234 Grad WPB ANSI B.16.9
MSS SP 75

مطابق با استاندارد های بین المللی را دارا می باشد.

استیل آسا دارای آزمایشگاه های مجهز در زمینه تست به آخرین وسایل پیشرفته جهت آزمایشهای مخرب و غیر مخرب بوده و کیفیت مواد و محصولات خود را بر اساس استاندارد نمونه برداری ۳۹۵۱ ، ۲۸۵۹ ISO و با به کار گیری آزمایش غیر مخرب NDT ضخامت سنجی التراسونیک ، ترک و شکستگی یابی به روش ذرات مغناطیسی کنترل ابعادی سخت سنجی و آزمایش مخرب DT هیدرواستاتیک ، کشش و کوانتومتری مطابق با استاندارد ASTM A 234 تضمین می نماید.
شرکت استیل آسا می تواند تمام تست های مورد اشاره را در حضور نماینده شرکت های خصوصی و دولتی انجام دهد.
کلیه محصولات استیل آسا دارای تاییدیه همراه با آنالیز مواد و جنس محصول می باشد ، این تاییدیه ها مورد تائید ارگانهای مختلف از جمله شرکت های نفت ، گاز ، پتروشیمی و سایر شرکت های خصوصی و دولتی می باشد

با توجه به تاییدیه های کسب شده توسط این شرکت قیمت اتصالات استیل آسا قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی با کیفیتی مشابه می باشد.

 

استانداردهای اتصالات استیل آسا

رعایت استاندارد، منجر می‌شود تا محصولی استاندارد داشته باشیم. استانداردها قوانینی از پیش تعیین شده و آزمایش شده هستند که برای ساخت محصولات مختلف با شماره‌های گوناگون عرضه شده‌اند. در حقیقت رعایت هر استاندارد سبب خواهد شد تا درجه ی کیفی و مدل مختلفی از یک محصول تولید شود.

شرکت استیل اسا توان تولید انواع اتصالات در استانداردهای بین‌المللی را دارد. آلیاژهایی که این کارخانه برای ساخت محصولات خود از آن‌ها استفاده می‌کند در استانداردهای زیر خواهند بود.

تولید اتصالات استیل اسا بر طبق استاندارد ASTM A860 WPHY Gard 42 52 60
تولید اتصالات استیل اسا بر طبق استاندارد ASTM A234 Gard WPB ANSI B.16.9
تولید اتصالات استیل اسا بر طبق استاندارد MSS SP 75

 

 

سفارش و خرید این محصولات

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به آریا کالا می باشد.

طراحی قالب وردپرس : ریبونت

مشاوره تلفنی