خرید شیر ۴۵ درجه ۱ و ۱٫۲

شیر 45 درجه 1 و 1.2

شیرگیت هایی که یک طرف خروجی آنها دارای مهره ماسوره است. شیر فلکه های چدنی که دیسک داخلی آنها از جنس پلاستیک میباشد. شیر گیت هایی با بدنه ساخته شده از جنس برنج. زانوی دارای واشر و سوکت آب بندی مخصوص خطوط فاضلاب با زاویه۴۵ درجه. سه راه با انشعاب ۴۵ درجه شبیه حرف Y اغلب از جنس PVC. شیرفلکه هایی که بیشتر از چدن ساخته میشوند و دیسک داخلی آنها از پلاستیک است. زانویی فولادیست (با زاویه ۴۵ درجه) با روکش گالوانیزه که در لوله کشی های گالوانیزه استفاده میشود.

اتصال زانویی چپقی گالوانیزه. شیر گیت کشویی که از جنس چدن ساخته شده و به وسیله فلنج به لوله متصل میشود. شیر های کشویی ساخته شده از جنس برنج. شیرآلات چدنی سوزنی فشار قوی مورد استفاده در بویلر و موتورخانه. شیر گیت هایی با بدنه چدنی و زبانه داخلی فلزی از جنس استیل یا کروم. شیرگیت (گیت ولو) فلنج دار با دیسک کروم. شیر فلکه ساخته شده از جنس چدن جهت مصارف انتقال آب و بخار.

شیر گیت چدنی با دیسک پلاستیکی. زانو های فاضلابی یو پی وی سی با زاویه ۴۵ درجه مورد استفاده در لوله کشی ساختمانی. اتصالات پی وی سی سه راهی به شکل حرف Y انگلیسی با زاویه ۴۵ درجه. اتصال سه راهی نامساوی مخصوص لوله کشی پی وی سی فاضلابی. قسمت دستگیره و مغزی شیرفلکه های ساختمانی که از جنس برنج است. شیرهایی که اغلب از جنس برنج یا چدن ساخته میشوند و زبانه داخلی آنها به صورت کشویی بالا و پایین میرود. نوعی فیلتر هست که اغلب با انجام فرایند RO جهت تصفیه و شیرین کردن آب به کار میرود.

شیر های تخلیه ساخت کشور اسپانیا. به کمک برق جریان آب قطع و وصل میشود که مارک این شیر هانتر هست. شیر های اتوماتیک آلومینیومی برای اتصال آبپاش های آبیاری بارانی به رایزر. شیرآلات پیلوت دار که حداکثر فشار سیال را کنترل میکند و اغلب کاربرد ایمنی دارد و قابلیت نصب فشار سنج را دارند. انواع شیر های پلیمری مورد استفاده در خطوط لوله. انواع مختلف شیرهایی که از چدن ساخته شده اند. شَیرآلات برنجی سوزنی یکطرفه مخصوص آب .

شیر خودکار اغلب روی رایزر بسته میشود و آبپاش به کمک بست و قلاب روی آن نصب میشود. شیر های فلکه که باز و بسته شدن آن به صورت کشویی هست و جهت تنظیم دقیق شدت جریان به کار می رود. سوپاپ اطمینان دیگ بخار و روغن داغ از جنس فولاد. بدنه اصلی و اسکلت فلزی شیر. شیرهایی که فقط اجازه حرکت جریان سیال در یک جهت را میدهند و مانع از برگشت سیال میشوند. دستگیره های متعلق به انواع مختلف شیر. سوپاپ اطمینان فلنجدار دوقلو.

دستگیره شیرآلات بهداشتی ساختمانی. سوپاپ تنظیم کننده فشار سیال مخصوص صنایع نفت، گاز و پتروشیمی. شیرآلات لوکس و کلاسیک اهرمی از جنس کروم و استیل. شیرآلات انعطاف پذیر لوکس آشپزخانه، ظرفشویی و حمام از جنس استیل و کروم. شیرآلات بهداشتی استیل و کروم روشویی. شیرآلات بهداشتی و ساختمانی اهرمی پایه بلند روشویی توکار لاکچری برنجی با روکش کروم. شیرآلات بهداشتی مخصوص آشپزخانه.

 

 

سفارش و خرید این محصول

تمامی حقوق این سایت متعلق به آریا کالا می باشد.

طراحی قالب وردپرس : ریبونت

مشاوره تلفنی